Start Jak korzystać z BIP
Jak korzystać z BIP
Instrukcja korzystania ze strony BIP

 

Zgodnie z zapisem art. 9 ust. 2 Ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. nr 112 poz. 1198) Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku „Radio Gdańsk” S.A. została zobligowana do utworzenia własnej strony WWW Biuletynu Informacji Publicznej. Niniejsza baza danych zawiera informacje o strukturze, udziałach kompetencjach poszczególnych organów oraz dane rejestrowe Spółki. Informacje, które nie znalazły się w podmiotowym Biuletynie Informacji Publicznej Radia Gdańsk S.A. dostępne są w siedzibie Spółki w Gdańsku, przy ul. Grunwaldzkiej 18.

Instrukcja:

- Niniejsza instrukcja dotyczy podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej , na której udostępnione są informacje publiczne, utworzone utrzymywane i aktualizowane przez „Podmiot” (wyjaśnienie poniżej)  zobowiązany do tego „ustawą” (wyjaśnienie poniżej)

- „Podmiot” oznacza dysponenta niniejszej Podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej. Jego nazwa jest uwidoczniona w prawej górnej części niniejszej strony.

- „Ustawa” – oznacza ustawę o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198)

- „BIP” oznacza Biuletyn Informacji Publicznej.

- W lewej części ekranu znajduje się menu przedmiotowe. Kliknięcie na tytule menu przedmiotowego spowoduje wyświetlenie szczegółów informacji.

- W prawej górnej części ekranu znajduje się moduł wyszukujący  („szukaj”) umożliwiający znalezienie stron BIP, zawierających wyrażenie poszukiwane przez odwiedzającego BIP.

- Dostęp do informacji publicznych dostępnych w BIP możliwy jest również przez stronę główną BIP posiadającą adres URL – www.bip.gov.pl według menu podmiotowego lub przedmiotowego.

- W przypadku awarii serwera podmiotowej strony BIP, odwiedzający jest informowany o chwilowym zablokowaniu połączeń z tą stroną.

Podmiot udostepniajacy informacje: Radio Gdansk S.A.   
Osoba odpowiedzialna za tresc: Wioleta Lewa   
Osoba, która wprowadziła dane: Joanna Matuszewska   
Data wytworzenia informacji: wtorek, 31 maja 2011 13:56
Data udostepnienia informacji w BIP: wtorek, 31 maja 2011 13:56
Data modyfikacji: poniedziałek, 20 czerwca 2011 17:03